Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Delock Keystone modul IEC samice > F samice
 

Tento modul od Delocku může být použit pro propojení anténních kabelů s F-konektorem a IEC-konektorem (coax). Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu. Specifikace • Konektor F

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul IEC samec > F samice
 

Tento modul od Delocku může být použit pro propojení anténních kabelů s F-konektorem a IEC-konektorem (coax). Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu. Specifikace • Konektor F

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone module Toslink samice > samice
 

Toslink samice

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Delock WLAN 802.11 a/b/g/n anténa N Plug 4.5 ~ 7 dBi 220 všesměrová, pevná, bílá, venkovní
 

Tato Wireless LAN anténa může být připojena k vašemu zařízení s N rozhraním, aby bylo možné odesílat a přijímat signál. Specifikace • WLAN anténa externí, pevná, venkovní • N plug • Frekvenční rozsah: 2.400 ~ 2.500 GHz

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 850 nm
 

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Multi-Mode, vlnová délka 850 nm • Až do 550 m s 50/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 1.25 Gbi

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm
 

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Single-Mode vlákna, vlnová délka 1310 nm • Až do 20 km s 9/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 1310 nm
 

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Multi-Mode vlákna, vlnová délka 850 nm • Až do 550 m s 50/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 1.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock SFP Modul 1000Base-SX SM 1310 nm DDM
 

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Single-Mode vlákna, vlnová délka 1310 nm • Až do 20 km s 9/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock SFP+ Modul 1000Base-SX MM 850 nm
 

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Multi-Mode vlákna, vlnová délka 850 nm • Až do 300 m s 50/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 10

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock SFP Modul 1000Base-T RJ45
 

Tímto Delock SFP modulem je možné rozšířit Gigabit switch s volným SFF slotem pomocí RJ45 rozhraní. • Pro měděné síťové kabely (Cat.5e, 100 m) • RJ45 samice • Přenosová rychlost až do 1.25 Gbit/s • 10/100/1000 Mbps s SGMII rozhraním • 1000 Mbps s

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Media Konvertor 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km
 

Tento Fast Ethernet Media konvertor od Delocku může být použit pro rozšíření vaší sítě pomocí rozhraní pro optické kabely. Specifikace • Pro Single-Mode-Fiber, 1310 nm vlnová délka • Distance up to 20 km with 9/125 µm fiber • Konektor: SC Du

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RB911-5Hn, 64MB RAM, 802.11a/n single, 5GHz, ROS L3, 1xLAN, 1x MMCX
 

RB911-5Hn je nástupce hojně používaného mezi ISP providery RB711-5Hn. Jedná se o bezdrátový směrovač s integrovanou 5GHz 1chainovou bezdrátovou kartou. Je vybaven výkonným 600 MHz procesorem AR9344, který poskytuje vynikající poměr výkonu za Vaše peníze. ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Linksys SMB switch LGS116P 16-port Gigabit s POE
 

GIGABIT PERFORMANCE The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. POWER WHERE YOU NEED IT PoE support lets you deploy ne

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)
 

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti BulletM2 HP, miniaturní outdoor klient 2,4GHz 802.11n
 

BulletM2HP je miniaturním a nejrychlejším 2,4GHz outdoorovým klientem, který lze jednoduše připevnit přímo k anténě. Tím odpadá potřeba použití ztrátového koaxiálního kabelu! Díky integrovanému ukazateli intenzity signálu lze přímo na místě správně nasměr...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RouterOS Level 4
 

Licenční klíč pro Vámi nainstalovaný RouterOS pro RouterBOARD nebo x86 platformu. Pro rozdíly mezi jednotlivými levely licence. •Naistalujete RouterOS •Z levého menu - System - License zkopírujte SOFTWARE-ID. •Objednejte si patřičnou licenci na našem

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Synology Camera License Pack x 8pack
 

Synology Camera License Pack umožňuje zvýšit počet použitých IP kamer připojených pomocí SurveillanceStation. V základu každého zařízení je licence projednu kameru. Počet maximálně možných připojenýchkamer se liší dle použitého modelu. Použitím licen

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
 

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Metalický Typ vidu - Rychlost

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
 

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock adaptér N Jack > RP-TNC konektor
 

Tento adaptér lze použít pro spojení komponent radio frekvenčních technologií. Specifikace • N jack • RP-TNC konektor • Tělo: ponilovaná mosaz • Délka: 35.80 mm • Průměr: 16.00 mm • Impedance: 50 Ohm Obsah balení • Adaptér Balení • Plasto

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-16G 16-Port GIGABIT DESKTOP SWITCH
 

D-Link GO-SW-16G 16-Port Unmanaged Gigabit Switch OVERVIEW The D-Link GO-SW-16G 16-Port Unmanaged Gigabit Switch and GO-SW-24G 24-Port Unmanaged Gigabit Switch each offer an economical way for SOHO and small to medium businesses (SMB) to deploy an en

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-24G 24-Port GIGABIT DESKTOP SWITCH
 

D-Link GO-SW-24G 24-Port Unmanaged Gigabit Switch OVERVIEW The D-Link GO-SW-16G 16-Port Unmanaged Gigabit Switch and GO-SW-24G 24-Port Unmanaged Gigabit Switch each offer an economical way for SOHO and small to medium businesses (SMB) to deploy an en

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX 19" Optická vysokohustotní vana 4UHD144 (SC)-288(LC) vláken,černá
 

19" Optická vana 4U pro 144 spojek (až 288 vláken při použití LC komponentů) do datových center, kde je potřeba na malém místě ukončit desítky vláken. Obsahuje 12 vysouvacích modulů pro 12 spojek. Každý modul má přípravu pro rezervu a kazetu s hřebínk

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RB912UAG-2HPnD, 802.11b/g/n, RouterOS L4, miniPCIe
 

RB912UAG-2HPnD je velmi univerzální zařízení. Je to malý bezdrátový router s vysoce výkonou integrovanou bezdrátovou kartou a navíc s miniPCIe slotem pro 802.11, nebo 3G karty. Gigabit port vám umožní lépe využít plný potenciál 802.11b/g/n rychlosti. Vysí...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RB912UAG-2HPnD-OUT, 802.11b/g/n, RouterOS L4, miniPCIe
 

RB912UAG-2HPnD-OUT Mikrotik RouterBOARD Outdoor 912G with Atheros AR9342 600MHz CPU, 64MB DDR RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n dual chain radio, RouterOS L4 and Gigabit Ethernet. This also makes a great one or two radio indoor access point. Just add options to

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear PLUS SWITCH, 8xGbE (mngt. via PC utility-VLANs, IGMP, Rate Limiting, etc.)
 

Přepínače řiditelné prostřednictvím PC utility Tato rodina přepínačů nabízí možnosti sledování a správy, neomezuje se jen na pouhé propojení stanic. Veškeré funkce jsou k dispozici za velice dostupnou cenu, která z těchto přepínačů činí ideální volbu při

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Delock WLAN anténa RP-SMA 802.11 ac/a/h/b/g/n 3 - 5 dBi všesměrová
 

Tato Wireless LAN anténa může být připojena k vašemu zařízení s RP-SMA rozhraním, aby bylo možné odesílat a přijímat signály. Specifikace • RP-SMA šroubové rozhraní - samec, otočná • Frekvenční rozsah: 2.4000 - 2.4835 GHz,

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock WLAN anténa RP-SMA 802.11 ac/a/h/b/g/n 4 - 7 dBi všesměrová
 

Tato Wireless LAN anténa může být připojena k vašemu zařízení s RP-SMA rozhraním, aby bylo možné odesílat a přijímat signály. Specifikace • RP-SMA šroubové rozhraní - samec, otočná s kloubem • Frekvenční rozsah: 2.4000 - 2.4835 GHz,

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock WLAN anténa RP-SMA 802.11 ac/a/h/b/g/n 3 - 6 dBi všesměrová
 

Tato Wireless LAN anténa může být připojena k vašemu zařízení s RP-SMA rozhraním, aby bylo možné odesílat a přijímat signály. Specifikace • RP-SMA šroubové rozhraní - samec, otočná s kloubem • Frekvenční rozsah: 2.4000 - 2.4835 GHz,

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock WLAN anténa RP-SMA 802.11 ac/a/h/b/g/n 4 - 6 dBi všesměrová s magnetickou základnou a sklopným kloubem
 

Tato Wireless LAN anténa může být připojena k vašemu zařízení s RP-SMA rozhraním, aby bylo možné odesílat a přijímat signály. Anténu lze umístit variabilně díky sklopnému kloubu a magnetiské základně. Specifikace • WLAN anténa externí se sklopným klou

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W 4P
 

Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 250W. Managovatelný switch s 24 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty a celkovou propustností 26Gbps. PoE na každém portu je m...

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-500W 4P
 

Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-500W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 500W. Managovatelný switch s 24 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty a celkovou propustností 26Gbps. PoE na každém portu je m...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-500W 4P
 

Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-500W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 500W. Managovatelný switch s 48 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty + 2 desetigigabitové SFP+ porty a celkovou propustností ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-750W 4P
 

Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-750W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 750W. Managovatelný switch s 48 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty + 2 desetigigabitové SFP+ porty a celkovou propustností ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock WLAN anténa RP-SMA 802.11 ac/a/h/b/g/n 4 - 6 dBi směrová s magnetickou základnou a sklopným kloubem
 

Tato Wireless LAN anténa může být připojena k vašemu zařízení s RP-SMA rozhraním, aby bylo možné odesílat a přijímat signály. Anténu lze umístit variabilně díky sklopnému kloubu a magnetiské základně. Specifikace • RP-SMA plug • S flexibilním kloub

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock WLAN anténa RP-SMA 802.11 ac/a/h/b/g/n 7,5 - 10 dBi směrová s flexibilním kloubem
 

Tato Wireless LAN anténa může být připojena k vašemu zařízení s RP-SMA rozhraním, aby bylo možné odesílat a přijímat signály. Specifikace • WLAN externí anténa s kloubem, otočná • RP-SMA konektor • Frekvenční rozsah: 2.4000 ~ 2.4835 GHz,

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock anténí kabel SMA konektor > SMA konektor LMR195, 2 m
 

Slouží k propojení komponent radio frekvenční technologie. Specifikace • SMA konektor • SMA konektor • Typ kabelu: LMR195 • Délka kabelu: 2 m • Útlum : 0.59 dB per meter @ 2,4 GHz 0.93 dB per meter @ 5,7 GHz • Průměr kabelu: 4.95 m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2024 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu