Parametrické vyhľadávanie


 

20502

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, adaptéry a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, adaptéry a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Delock Kabel HDMI na DisplayPort 4K 30 Hz 1 m
 

1 x DisplayPort samec • Směr signálu: HDMI v

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nedis CSGB40000WT50 - Koaxiální Kabel 90 dB | IEC (Koaxiální) Zástrčka - IEC (Koaxiální) Zásuvka | 5 m | Bílá barva
 

Tento adaptér je vhodný k připojení dalšího zařízení se třemi konektory RCA nebo S-Video mezi zařízení SCART a televizor.0

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nedis CAGB25000BK10 - Optický Audiokabel | TosLink Zástrčka - TosLink Zástrčka | 1 m | Černá barva
 

Tento adaptér je vhodný k připojení dalšího zařízení se třemi konektory RCA nebo S-Video mezi zařízení SCART a televizor.0

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nedis CVGB34906BK - HDMI™ Adaptér | HDMI Mini Konektor - HDMI Zásuvka | Černá barva
 

Tento adaptér je vhodný k připojení dalšího zařízení se třemi konektory RCA nebo S-Video mezi zařízení SCART a televizor.0

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nedis CVGB34910BK - HDMI™ – DVI Adaptér | HDMI Konektor - DVI-D 24+1-Pin Zásuvka | Černá barva
 

Tento adaptér je vhodný k připojení dalšího zařízení se třemi konektory RCA nebo S-Video mezi zařízení SCART a televizor.0

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Adaptér VGA 15pin samice > DVI 24+5 samec
 

VGA 15pin samice s maticemi • Poniklovaný konektor

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 20m , color grey
 

CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 20m , color grey Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Shielded Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: CAT

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord prodlužovací kabel napájení 240V, délka 5m IEC C13/C14
 

Délka kabelu 5 m Průřez vodiče: 3x0,75mm2 Proudové zatížení: max 10A Napětí max.: 250V Barevné provedení: Černé

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
STP spojka cat.5e - RJ45, stíněná
 

Popis stíněný prvek umožňující spojení 8-žilových kabelů kategorie 6 s osazenými konektory RJ45 Konektory 2x RJ45F Zapojení 1 : 1 Šířka pásma kategorie 6 Barva stříbrná Materiál plast + kov

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel HDMI na DisplayPort 4K 30 Hz 10 m
 

1 x DisplayPort samec • Směr signálu: HDMI

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel HDMI na DisplayPort 4K 30 Hz 2 m
 

1 x DisplayPort samec • Směr signálu: HDMI

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel HDMI na DisplayPort 4K 30 Hz 3 m
 

1 x DisplayPort samec • Směr signálu: HDMI

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel HDMI na DisplayPort 4K 30 Hz 5 m
 

1 x DisplayPort samec • Směr signálu: HDMI

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel HDMI na DisplayPort 4K 30 Hz 7 m
 

1 x DisplayPort samec • Směr signálu: HDMI

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel z Active USB Type-C™ na HDMI, (DP Alt Mode) 4K 60 Hz 3 m
 

Popis Tento kabel od Delocku umožňuje připojení HDMI monitoru k PC nebo notebooku s portem USB-C™ nebo Thunderbolt™ 3, stejně tak jako MacBooku nebo Chromebooku. Rozhraní musí podporovat DisplayPort Alternativní Mód. Specifikace • Konektor: 1 x

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel z Active USB Type-C™ na HDMI, (DP Alt Mode) 4K 60 Hz 2 m
 

Popis Tento kabel od Delocku umožňuje připojení HDMI monitoru k PC nebo notebooku s portem USB-C™ nebo Thunderbolt™ 3, stejně tak jako MacBooku nebo Chromebooku. Rozhraní musí podporovat DisplayPort Alternativní Mód. Specifikace • Konektor: 1 x

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel z Active USB Type-C™ na HDMI, (DP Alt Mode) 4K 60 Hz 5 m
 

Popis Tento kabel od Delocku umožňuje připojení HDMI monitoru k PC nebo notebooku s portem USB-C™ nebo Thunderbolt™ 3, stejně tak jako MacBooku nebo Chromebooku. Rozhraní musí podporovat DisplayPort Alternativní Mód. Specifikace • Konektor: 1 x

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel z Active USB Type-C™ na HDMI, (DP Alt Mode) 4K 60 Hz 7 m
 

Popis Tento kabel od Delocku umožňuje připojení HDMI monitoru k PC nebo notebooku s portem USB-C™ nebo Thunderbolt™ 3, stejně tak jako MacBooku nebo Chromebooku. Rozhraní musí podporovat DisplayPort Alternativní Mód. Specifikace • Konektor: 1 x

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel z Active USB Type-C™ na HDMI, (DP Alt Mode) 4K 60 Hz 1 m
 

Popis Tento kabel od Delocku umožňuje připojení HDMI monitoru k PC nebo notebooku s portem USB-C™ nebo Thunderbolt™ 3, stejně tak jako MacBooku nebo Chromebooku. Rozhraní musí podporovat DisplayPort Alternativní Mód. Specifikace • Konektor: 1 x

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel HSD Z samec na USB 2.0 Typu-A samice 2 m
 

1 x USB 2.0 Typ-A samice • HSD Z: RAL 5021 vodní modrá • Pin: pozlacený fosfor

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel HSD Z samec na USB 2.0 Typu-A samice 0,5 m
 

1 x USB 2.0 Typ-A samice • HSD Z: RAL 5021 vodní modrá • Pin: pozlacený fosfor

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel HSD Z samec na USB 2.0 Typu-A samice 2 m
 

1 x USB 2.0 Typ-A samec • HSD Z: RAL 5021 vodní modrá • Pin: pozlacený fosforo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel HSD Z samec na USB 2.0 Typu-A samice 0,5 m
 

1 x USB 2.0 Typ-A samec • HSD Z: RAL 5021 vodní modrá • Pin: pozlacený fosforo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Blokátor přenosů dat ze zástrčkového adaptéru USB 2.0 Typu-A na zásuvkový Typu-A
 

Popis Tento adaptér značky Delock lze použít k zablokování přenosu dat ze zařízení s připojením USB Typu-A. Datové linky nejsou připojeny, takže adaptér lze používat pouze k nabíjení. To znamená, že počítač nemá přístup například k datům připojeného smar

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Blokátor přenosů dat ze zástrčkového adaptéru USB 2.0 Typu-A na zásuvkový Typu-A
 

Popis Tento adaptér značky Delock lze použít k zablokování přenosu dat ze zařízení s připojením USB Typu-A. Datové linky nejsou připojeny, takže adaptér lze používat pouze k nabíjení. To znamená, že počítač nemá přístup například k datům připojeného smar

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Držák desky (107 mm) pro DIN lištu délky 5 cm
 

Popis Tento držák desky Delock lze používat k pridržování desek s obvody tištených spoju o šírce až 107 mm, pro montáž na kolejnici podle normy DIN o šírce 15 mm nebo na 35 mm. Držák desky lze zkracovat jednotlive na ruzné délky. Po zkrácení lze nasadit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Držák desky (107 mm) pro DIN lištu délky 10 cm
 

Popis Tento držák desky Delock lze používat k pridržování desek s obvody tištených spoju o šírce až 107 mm, pro montáž na kolejnici podle normy DIN o šírce 15 mm nebo na 35 mm. Držák desky lze zkracovat jednotlive na ruzné délky. Po zkrácení lze nasadit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Optický kabel LC > LC Multimód OM3 10 m
 

1 x LC Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Optický kabel LC > SC Multimód OM3 0,5 m
 

1 x SC Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Optický kabel LC > SC Multimód OM3 1 m
 

1 x SC Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Optický kabel LC > SC Multimód OM3 2 m
 

1 x SC Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Optický kabel LC > ST Multimód OM3 0,5 m
 

1 x ST Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Optický kabel LC > ST Multimód OM3 1 m
 

1 x ST Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Optický kabel LC > ST Multimód OM3 2 m
 

1 x ST Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Optický kabel LC > ST Single mód OS2 2 m
 

1 x ST Duplex • Single mód OS2 kabel • Vlákno: 9/125 µm • Keramický krou

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Zatažitelný kabel rozhraní USB 2.0 Typu-A na Lightning™, osmipinový, bílý / svetle ružový
 

Popis Tento praktický zatažitelný kabel znacky Delock lze pripojit k PC nebo laptopu pomocí portu USB-A a lze jej používat k prenosum dat a nabíjení pripojeného zarízení. Užitecný spolecník Vzhledem ke svým malým rozmerum je kabel praktickým spolecní

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Zatažitelný kabel USB 2.0 2 v 1, Typu-A na Micro-B a Lightning™, bílý / zlatý
 

Popis Tento praktický zatažitelný kabel znacky Delock lze pripojit k PC nebo laptopu pomocí portu USB-A a lze jej používat k prenosum dat a nabíjení pripojeného zarízení. Užitecný spolecník Vzhledem ke svým malým rozmerum je kabel praktickým spolecní

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Zatažitelný kabel USB 2.0 2 v 1, Typu-A na Micro-B a USB-C™, bílý / stríbrný
 

Popis Tento praktický zatažitelný kabel znacky Delock lze pripojit k PC nebo laptopu pomocí portu USB-A a lze jej používat k prenosum dat a nabíjení pripojeného zarízení. Užitecný spolecník Vzhledem ke svým malým rozmerum je kabel praktickým spolecní

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Zatažitelný kabel USB 2.0 Typu-A na Micro-B, cerný
 

Popis Tento praktický zatažitelný kabel znacky Delock lze pripojit k PC nebo laptopu pomocí portu USB-A a lze jej používat k prenosum dat a nabíjení pripojeného zarízení. Užitecný spolecník Vzhledem ke svým malým rozmerum je kabel praktickým spolecní

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Zatažitelný kabel USB 2.0 Typu-A na USB-C™, cerný / cervený
 

Popis Tento praktický zatažitelný kabel znacky Delock lze pripojit k PC nebo laptopu pomocí portu USB-A a lze jej používat k prenosum dat a nabíjení pripojeného zarízení. Užitecný spolecník Vzhledem ke svým malým rozmerum je kabel praktickým spolecní

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2022 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu