Parametrické vyhľadávanie


 

9956

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Digitus:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Digitus



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 20m , color grey
 

CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 20m , color grey Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Shielded Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: CAT

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord prodlužovací kabel napájení 240V, délka 5m IEC C13/C14
 

Délka kabelu 5 m Průřez vodiče: 3x0,75mm2 Proudové zatížení: max 10A Napětí max.: 250V Barevné provedení: Černé

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-170121 Externí baterie pro model UPS 1,5 kVA (rozšířená sada), OnLine UPS, kompatibilní s DN-170094
 

Externí bateriový modul pro DN-170094 Řešení, které zvyšuje provozní kapacitu inteligentních systémů UPS pro ochranu IT zařízení se střední až vysokou zátěží Rack / věž s konvertibilním designem Hot swap – Baterie lze vyměnit za provozu Podporuje

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DS-12851 KVM Switch, 2x DP in, DP Out, 2x USB B, 4K @ 60 Hz, černá
 

KVM Switch, 2x1 DP, DP Out, 2x DP + 2x USB + 2 reproduktor + 2 mikro S rozlišením 4K @ 60 Hz a dvěma vstupy DisplayPort nabízí tento přepínač KVM působivou kvalitu obrazu a flexibilitu při připojení k více zařízením. Další připojení na předním panelu a

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DS-12891 KVM Switch, 4x DP in, DP Out, 4x USB B, 4K @ 60 Hz, černá
 

KVM Switch, 4x1 DP, DP Out, USB 4x DP + 4x USB +4 reproduktor + 4 Micro S rozlišením 4K @ 60 Hz a dvěma vstupy DisplayPort nabízí tento přepínač KVM působivou kvalitu obrazu a flexibilitu při připojení k více zařízením. Další připojení na předním panel

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-38011 Nástěnná skříň 4U, SOHO, nemontovaná 241x540x400 mm, celoskleněné přední dveře, černá (RAL 9005)
 

Nástěnná skříň 4U, SOHO, nemontovaná 241x540x400 mm, celoskleněné přední dveře, černá Nástěnné skříně DIGITUS® jsou vyrobeny pro vysoce náročná řešení IT infrastruktury – navrženy a vyvinuty podle nejvyšších standardů v Německu. Nenamontované ploché

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-38010 Nástěnná skříň 4U, SOHO, nemontovaná 241x540x400 mm, celoskleněné přední dveře, šedá (RAL 7035)
 

Nástěnná skříň 4U, SOHO, nemontovaná 241x540x400 mm, celoskleněné přední dveře, šedá Nástěnné skříně DIGITUS® jsou vyrobeny pro vysoce náročná řešení IT infrastruktury – navrženy a vyvinuty podle nejvyšších standardů v Německu. Nenamontované ploché

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DS-55323 4K Wireless Video Extender Set, 30 m (HDMI - HDMI)
 

Sada 4K Wireless HDMI Extender Set, 30 m HDMI - HDMI Bezdrátově přenáší HDMI video a audio signály v UHD 4K/30Hz na vzdálenost až 30 m s ničím nerušeným výhledem Bezdrátový přenos signálu HDMI až na vzdálenost 30 m (nerušený výhled) Point-to-point

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DS-55324 4K Wireless Video Extender Set, 30 m (USB-C - HDMI)
 

4K bezdrátový AV Extender Set, 30 m USB-C - HDMI Bezdrátově přenáší video a audio signály v UHD 4K/30Hz na vzdálenost až 30 m s ničím nerušeným výhledem Bezdrátový přenos signálu HDMI až na vzdálenost 30 m (nerušený výhled) Point-to-point připojení

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic simplex patch kabel, Singlemode, LC/APC - LC/APC, OS2, 9/125µ, 1 m
 

FO propojovací kabel, SM, Simplex, LC/APC až LC/APC G657.A02, 1m Vysoce kvalitní vláknové simplexní patch kabely nabízejí vynikající možnost připojení pro vnitřní a FTTx aplikace. Dlouhá životnost kabelů je zajištěna spolehlivým výkonem konektoru. V

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic simplex patch kabel, Singlemode, LC/APC - LC/APC, OS2, 9/125µ, 3 m
 

FO propojovací kabel, SM, Simplex LC/APC až LC/APC G657.A02, 3m Vysoce kvalitní vláknové simplexní patch kabely nabízejí vynikající možnost připojení pro vnitřní a FTTx aplikace. Dlouhá životnost kabelů je zajištěna spolehlivým výkonem konektoru. Vy

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic simplex patch kabel, Singlemode, LC/APC - LC/APC, OS2, 9/125µ, 5 m
 

FO propojovací kabel, SM, Simplex LC/APC až LC/APC G657.A02, 5m Vysoce kvalitní vláknové simplexní patch kabely nabízejí vynikající možnost připojení pro vnitřní a FTTx aplikace. Dlouhá životnost kabelů je zajištěna spolehlivým výkonem konektoru. Vy

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DS-55329 Přídavná jednotka 4K Wireless HDMI Receiver (RX) pro DS-55328
 

Přídavná jednotka 4K Wireless HDMI Receiver (RX) pro DS-55328 Rozšiřte sadu 4K Wireless HDMI® KVM Extender Set (DS-55328) až o 4 přijímače (výstupní zařízení) Point-to-multipoint připojení - 1x vysílač (zdroj) + až 4x přijímače (výstupní zařízení)

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DS-55328 4K Wireless HDMI KVM Extender Set, 150 m
 

4K Wireless HDMI Extender/Splitter Set, 1x4 150 m, 1x TX, 1x RX Bezdrátově přenáší HDMI video a audio signály v UHD 4K/30Hz na vzdálenost až 150 m s ničím nerušeným výhledem a nabízí funkce KVM Bezdrátový přenos signálu HDMI až 150 m (nerušený výhle

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-931096 FTTH nástěnná zásuvka, 2x LC(APC) DX adaptér, pro povrchovou montáž
 

Skříň FTTH, s 2x LC(APC) DX adaptérem pro povrchovou montáž FTTH nástěnná zásuvka navržená minimalisticky pro rozvod až 4 vláken. Kompaktní ochranné pouzdro je perfektní v kabeláži FITH a kancelářské kabeláži pro spoje, zakončení a připojení vláken.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49207 Nástěnná skříň 19" 12U, SOHO PRO 595 x 540 x 400 mm, černá (RAL 9005)
 

19" 12U nástěnná skříň, SOHO PRO 595 x 540 x 400 mm, černá Nástěnné pouzdro DIGITUS® řady SOHO PRO se vyznačuje efektivní dodávkou v optimalizovaném plochém balení a zvláště uživatelsky přívětivou instalací. Dodává se nesmontované v optimalizovaném

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49202 Nástěnná skříň 7U, SOHO PRO, nesmontovaná, 19", 370 x 540 x 400 mm, šedá (RAL 7035)
 

19" 7U nástěnná skříň, SOHO PRO 370 x 540 x 400 mm, šedá Nástěnné pouzdro DIGITUS® řady SOHO PRO se vyznačuje efektivní dodávkou v optimalizovaném plochém balení a zvláště uživatelsky přívětivou instalací. Dodává se nesmontované v optimalizovaném pl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49203 Nástěnná skříň 7U, SOHO PRO, nesmontovaná, 19", 370 x 540 x 400 mm, černá (RAL 9005)
 

19" 7U nástěnná skříň, SOHO PRO 370 x 540 x 400 mm, černá Nástěnné pouzdro DIGITUS® řady SOHO PRO se vyznačuje efektivní dodávkou v optimalizovaném plochém balení a zvláště uživatelsky přívětivou instalací. Dodává se nesmontované v optimalizovaném p

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49201 Nástěnná skříň 4U, SOHO PRO, nesmontovaná, 19", 240 x 540 x 400 mm, černá (RAL 9005)
 

19" 4U nástěnná skříň, SOHO PRO 240 x 540 x 400 mm, černá Nástěnné pouzdro DIGITUS® řady SOHO PRO se vyznačuje efektivní dodávkou v optimalizovaném plochém balení a zvláště uživatelsky přívětivou instalací. Dodává se nesmontované v optimalizovaném p

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49204 Nástěnná skříň 9U, SOHO PRO, nesmontovaná, 19", 460 x 540 x 400 mm, šedá (RAL 7035)
 

19" 9U nástěnná skříň, SOHO PRO 460 x 540 x 400 mm, šedá Nástěnné pouzdro DIGITUS® řady SOHO PRO se vyznačuje efektivní dodávkou v optimalizovaném plochém balení a zvláště uživatelsky přívětivou instalací. Dodává se nesmontované v optimalizovaném pl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49204 Nástěnná skříň 4U, SOHO PRO, nesmontovaná, 19", 240 x 540 x 400 mm, šedá (RAL 7035)
 

19" nástěnná skříň 4U, SOHO PRO 240 x 540 x 400 mm, šedá Nástěnné pouzdro DIGITUS® řady SOHO PRO se vyznačuje efektivní dodávkou v optimalizovaném plochém balení a zvláště uživatelsky přívětivou instalací. Dodává se nesmontované v optimalizovaném pl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49206 Nástěnná skříň 12U, SOHO PRO, nesmontovaná, 19", 595 x 540 x 400 mm, šedá (RAL 7035)
 

19" 12U nástěnná skříň, SOHO PRO 595 x 540 x 400 mm, šedá Nástěnné pouzdro DIGITUS® řady SOHO PRO se vyznačuje efektivní dodávkou v optimalizovaném plochém balení a zvláště uživatelsky přívětivou instalací. Dodává se nesmontované v optimalizovaném p

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49205 Nástěnná skříň 9U, SOHO PRO, nesmontovaná, 19", 460 x 540 x 400 mm, černá (RAL 9005)
 

19" 9U nástěnná skříň, SOHO PRO 460 x 540 x 400 mm, černá Dodává se nesmontované v optimalizovaném plochém balení Obzvláště snadné použití, rychlá instalace Kompaktní pouzdro pro síťové instalace 483 mm (19”). POPIS Ať už pro privátní prostory, k

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49100 Nástěnná skříň 6U, SOHO PRO, nesmontovaná, 10", 325 x 315 x 300 mm, šedá (RAL 7035)
 

10" 6U nástěnná skříň, SOHO PRO 325 x 315 x 300 mm, šedá Nástěnné pouzdro DIGITUS® řady SOHO PRO se vyznačuje efektivní dodávkou v optimalizovaném plochém balení a zvláště uživatelsky přívětivou instalací. Dodává se nesmontované v optimalizovaném pl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49105 Nástěnná skříň 12U, SOHO PRO, nesmontovaná, 10", 595 x 315 x 300 mm, černá (RAL 9005)
 

10" 12U nástěnná skříň, SOHO PRO 595 x 315 x 300 mm, černá Nástěnné pouzdro DIGITUS® řady SOHO PRO se vyznačuje efektivní dodávkou v optimalizovaném plochém balení a zvláště uživatelsky přívětivou instalací. Dodává se nesmontované v optimalizovaném

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49102 Nástěnná skříň 9U, SOHO PRO, nesmontovaná, 10", 460 x 315 x 300 mm, šedá (RAL 7035)
 

10" 9U nástěnná skříň, SOHO PRO 460 x 315 x 300 mm, šedá Nástěnné pouzdro DIGITUS® řady SOHO PRO se vyznačuje efektivní dodávkou v optimalizovaném plochém balení a zvláště uživatelsky přívětivou instalací. Dodává se nesmontované v optimalizovaném pl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49104 Nástěnná skříň 12U, SOHO PRO, nesmontovaná, 10", 595 x 315 x 300 mm, šedá (RAL 7035)
 

10" 12U nástěnná skříň, SOHO PRO 595 x 315 x 300 mm, šedá Nástěnné pouzdro DIGITUS® řady SOHO PRO se vyznačuje efektivní dodávkou v optimalizovaném plochém balení a zvláště uživatelsky přívětivou instalací. Dodává se nesmontované v optimalizovaném p

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49101 Nástěnná skříň 6U, SOHO PRO, nesmontovaná, 10", 325 x 315 x 300 mm, černá (RAL 9005)
 

10" 6U nástěnná skříň, SOHO PRO 325 x 315 x 300 mm, černá Nástěnné pouzdro DIGITUS® řady SOHO PRO se vyznačuje efektivní dodávkou v optimalizovaném plochém balení a zvláště uživatelsky přívětivou instalací. Dodává se nesmontované v optimalizovaném p

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-49103 Nástěnná skříň 9U, SOHO PRO, nesmontovaná, 10", 460 x 315 x 300 mm, černá (RAL 9005)
 

10" 9U nástěnná skříň, SOHO PRO 460 x 315 x 300 mm, černá Nástěnné pouzdro DIGITUS® řady SOHO PRO se vyznačuje efektivní dodávkou v optimalizovaném plochém balení a zvláště uživatelsky přívětivou instalací. Dodává se nesmontované v optimalizovaném p

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Rychlý optický konektor, SM LC / APC, balení 10 kusů
 

Rychlý optický konektor, SM LC/APC 10 kusů Rychlé konektory jsou navrženy tak, aby umožňovaly rychlé a snadné ukončení vláken v terénu. Pro nekomplikované rychlé opravy stávajících instalací i pro nové instalace, např. pro Fttx vnitropodnikovou kabeláž

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord Kabel síťový 230V k magnetofonu se zahnutými konektory 2m
 

Napájecí kabel 230V v černém provedení se zahnutými konektory 2m. Dvoužilový kabel je zakončený koncem v podobě ležaté osmičky. - Napětí max.:250V - Proudové zatížení: max 2,5A - Kabel :H03VVH2-F 2x0.75mm2 - Konektor 1: Euro plug CEE 7/16 - Konekto

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Nabíjecí vozík, 14", USB-C, elektronický PIN zámek,16 nabíjecích základen, ventilátor, 384 x 550 x 375 mm, černá
 

Nabíjecí vozík, 14", USB-C, elektronický PIN zámek 16 nabíjecích základen, ventilátor, 384 x 550 x 375 mm Ideální řešení pro ukládání a nabíjení vašich přenosných zařízení. 16 stanic pro zařízení 16 x USB-C připojení (5V, 3A) Kompaktní pouzdro, mo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Nabíjecí vozík pro notebooky/tablety do 15,6", USB-C, 30x nabíjecí základna, PDU, ventilátor, 1260x824x650 mm
 

Nabíjecí vozík, 15,6", USB-C 30 nabíjecí základny, PDU, ventilátor, 1260 x 824 x 650 mm Ideální řešení pro ukládání a nabíjení vašich přenosných zařízení. 30 stanic (3x10) pro zařízení 30 x USB-C připojení 18W (5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A) 3 x zásuvkov

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DS-72220-2GE 17" Modulární HD LCD TFT KVM konzole, 8 portů VGA KVM, německá klávesnice, černá (RAL 9005)
 

Modulární HD LCD TFT konzole, 8 portů VGA s 8 porty VGA KVM, klávesnice GE, RAL 9005 černá Maximální flexibilita při správě serverové farmy TFT monitor 43,2 cm (17"), s antireflexním panelem s ochranným sklem odolným proti rozbití Konzolu lze zcela

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DS-72220-2US 17" Modularizovaná HD LCD TFT KVM konzole, 8 portů VGA KVM, americká klávesnice, černá (RAL 9005)
 

Modularizovaná HD LCD TFT konzole, 8 portů VGA s 8 porty VGA KVM, americká klávesnice, RAL 9005 černá Maximální flexibilita při správě serverové farmy TFT monitor 43,2 cm (17"), s antireflexním panelem s ochranným sklem odolným proti rozbití Konzol

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 254 mm (10 ") 9U nástěnná skříňka 464x312x300 mm, barva šedá (RAL 7035)
 

254 mm (10") 9U wall mounting cabinet 464x312x300 mm, color grey (RAL 7035) Description "254 mm (10") 9U wall mounting cabinet" 464x312x300 mm, color grey (RAL 7035) The DIGITUS® Professional Wall Mounting Cabinets are made for high demand IT-Infra

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DK-1743-A-VH-5-LD Instalační kabel CAT 7A S/FTP, 500 m, simplex, Dca-s1a d1 a1
 

CAT 7A S-FTP instalační kabel, 1250 MHz Dca, AWG 23/1, buben 500 m, simplex, barva žlutá Standardy orientované na budoucnost a špičková kvalita pro vaši síť. 10 GBit Ethernet Vysílací frekvence 1250 MHz Trvalý odkaz certifikován Podpora PoE, PoE+

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DK-1743-A-VH-10-LD Instalační kabel CAT 7A S-FTP, 1000 m, simplex, Dca-s1a d1 a1
 

CAT 7A S-FTP instalační kabel, 1250 MHz Dca, AWG 23/1, 1000 m buben, simplex, barva žlutá Standardy orientované na budoucnost a špičková kvalita pro vaši síť. 10GBit Ethernet Vysílací frekvence 1250 MHz Trvalý odkaz certifikován Podpora PoE, PoE+

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DA-70898 11portová USB-C dokovací stanice, 2x HDMI, VGA, šedá
 

11portová USB-C dokovací stanice, šedá, 2x HDMI, VGA USB-C, 3x USB-A, RJ45, 1x 3,5 mm, SD/MicroSD Dokovací stanice DIGITUS® USB-C™ rozšíří váš notebook nebo tablet o 11 dalších připojení Dokovací stanici USB lze pro úsporu místa umístit pod notebook

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Color spony pro Patch kabel, balíček 100ks, žlutá
 

Barevné příchytky pro kabel RJ 45 barva žlutá, 100 ks balíček Barevné klipy pro patch kabel nabízejí efektivní způsob správy a identifikace kabelů v síťových systémech. Přispívají k dobře organizované a snadno udržovatelné infrastruktuře. Snadná ide

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2024 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu